Päis

Muudatused piletimüügitingimustes

Taisto Liinid muudab oma reisijatele pileti ostmise võimalused senisest palju lihtsamaks.

 Kui seni tuli Taisto liinibussidesse sisenedes esitada bussijuhile kontrolliks oma internetist ostetud bussipilet tingimata paberkujul, siis edaspidi võib esitada oma internetist www.Tpilet.ee lehelt ostetud bussipileti bussijuhile ka oma nutiseadme ekraanil. Palume siiski jälgida, et seadme ekraan oleks piisavalt suur, et kogu pileti info oleks sealt ilusti nähtav. Samuti juhime tähelepanu, et Tpilet.ee lehel pileti ostu protsessi käigus olev SMSi saatmise võimalus ei ole pilet, see sisaldab infot, mis võimaldab endal pileti Tpilet piletimüügiautomaadis välja trükkida.

Kõige lihtsam võimalus on aga üldse ilma piletita bussi siseneda. Selleks on võimalus endale www.Tpilet.ee lehelt piletiostul osta endale nimeline bussipilet. Selleks tuleb lihtsalt piletiostu protsessi käigus sisestada oma ees- ja perekonnanimi ning bussijuhile öelda lihtsalt, et Teil on ostetud nimeline pilet ja esitada vajadusel isikut tõendav dokument. Seega puudub igasugune vajadus läbida enne reisi bussijaama või esitada pilet paberil või nutiseadme ekraanil.

NB! Bussi sisenemisel kontrollitakse kõik piletid elektrooniliselt. Kui bussipiletit on ebaseaduslikult paljundatud, siis bussi pääseb ainult esimene vastava pileti esitaja.

Vaatamata eelmüügist ostmise lihtsustamisele pakume jätkuvalt võimalust soetada pilet ka viimasel hetkel bussijuhilt. Bussijaamad ei saa kunagi Taisto liinibussidel kõiki istekohti eelmüügist välja müüa või kui internetis Tpilet.ee lehel kuvatakse, et vastava reisi "Eelmüügipiletid on välja müüdud," siis sõltuvalt bussi pikkusest on alati kuni 10 istekohta veel vabad ja võimalus osta pileteid ka bussijuhilt. Seega bussiga reisimine ei eelda pikka etteplaneerimist.

 

idkaart2

perepilet3

1882

wifi