Päis

Bussiliiklusest eriolukorra järgsel ajal

Kaugbussiliiklust reguleeriv Maanteeamet on bussiettevõtetele andnud teada, et kohe eriolukorra lõppedes bussiliine uuesti teenindama hakkama ei pea ja aega on kehtestatud 90 päevane üleminekuperiood, kas siis uuesti sõitma hakata, muuta sõiduplaane või sulgeda liinid.

 

Eriolukorra lõppedes alates 18. maist kohe päevapealt Taisto liinibussid uuesti reisijaid teenindama ei hakka. Oma ärimudelilt oleme nn. odavbussifirma, mis eeldab, et bussis oleks koguaeg palju reisijaid, praeguses olukorras ei ole see aga kohe alguses saavutatav. Jätkuvalt peame kohe esimesest päevast alates kõik liini käigushoidmiseks vajalikud kulud saama kaetud teenitud piletituluga. Seega alguses jälgime natuke olukorda ja vaatame teiste bussiettevõtete pealt, kui palju inimesi uuesti kohe reisima hakkab. Samuti tuleb bussiliiklus kohandada uuele olukorrale vastavaks, varasemas mahus bussiliiklusega ei saa alguses arvestada. 

Liinide teenindamise algusest anname teada siin kodulehel, piletimüügikeskkondades ja meedia vahendusel. Palume oma reisijatelt veel natuke aega mõistvat suhtumist ja püsime terved.

 

idkaart2

perepilet3

1882

wifi