Päis

Taisto liinibussides saab tasuda viipemakse-pangakaardi ja Ühiskaardiga

Oleme Taisto liinibussides välja vahetanud kogu piletimüügi süsteemi, mis reisijate jaoks muudab mugavamaks bussipileti eest tasumise võimalused. 

 

Vaatamata internetist piletiostu muutumisele järjest populaarsemaks ostetakse Taisto liinibussides ligi pooled bussipiletitest jätkuvalt otse bussijuhilt. Kui Taisto Liinid oli 2008. aastal esimene bussiettevõtte, mille kõigis bussides oli võimalik tasuda bussipileti eest pangakaardiga, siis praeguseks bussidesse paigaldatud piletimüügiseadmed võimaldavad lisaks tavapärasele pangakaardiga maksele tasuda bussipileti eest ka viipemakse võimalusega pangakaartidega. Viipemaksega saab Eestis tasuda kuni 25-eurose ostu eest reeglina ilma PIN koodi sisestamata ja ka bussis toimub see tehing nüüd ainult mõne sekundi jooksul.

 

Samuti on Taisto liinibussides võimalik tasuda pileti eest kõigi Ühiskaardi süsteemi ettemaksukaartidega. Ühiskaart toimib maksevahendina ja sõidu registreerimise kaardina suuremates linnades Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning enamikes maakondades. Samuti on Taisto bussijuhi juures võimalik kontrollida Ühiskaardil oleva raha jääki ja ka Ühiskaardile raha juurde laadida. Seega näiteks kui tasuta linnatransporti kasutama harjunud tallinnlane sõidab kaugliinibussiga Tartusse või Pärnusse, kus tuleb linnaliinis pileti eest tasuda, siis nüüdsest on Taisto bussijuhi juures mugav võimalus Ühiskaardile raha juurde laadida ja seda siis kohalikus transpordis sõiduõiguse lunastamiseks kasutada.

 

idkaart2

perepilet3

1882

wifi