Päis

Tööpakkumine

TAISTO LIINID

võtab tööle

BUSSIJUHI

Antslas

Töö kirjeldus:

Bussijuhi ülesandeks on reisijate vedu Taisto Liinide Antsla-Tallinn kaugbussiliinidel ja vajadusel tellimusvedude teostamine. Tööpäev algab ja lõpeb Antslas. Liinide teenindamine toimub suurte erinevat tüüpi liinibussidega.

Nõudmised kandidaadile:
- vähemalt 2-aastane eelnev järjestikune töökogemus kaugliini bussijuhina, tellimusvedude bussijuhina või autoveol;
- kehtiv reisijateveo täienduskoolitus, autojuhi kaart digimeerikuga sõitmiseks ning bussijuhi tervisetõend;
- hea suhtlemisoskus, olemuselt aktiivne, soliidne välimus ja hea tervis;
- eesti keel on emakeel ja vene keel suhtlustasandil;
- korrektne ja aus;
- pead tähtsaks head teenindust;

Omalt poolt pakume pikaajalist töösuhet ja toetavat meeskonda. Ootame kandideerima inimest Antsla lähiümbrusest, kellel oleks hea lihtne tööl käia. Töö toimub graafiku alusel: kolm päeva tööl, kolm vaba. Kuus tagavad normtunnid 15 tööpäeva. Töötasu koosneb tunnitasust ja tulemustasust piletimüügil ning on 15 tööpäeva puhul kätte alates 900 eurost.

Huvi korral astu läbi masina Masina 22, Tallinn või helista 56153797

idkaart2

perepilet3

1882

wifi