Päis

Tööpakkumised

 

 

Kui meil ei pruugi kohe olla vaba bussijuhi töökohta pakkuda, oled alati oodatud täitma oma andmetega allpool oleva ankeedi ja meile saatma. Vaba bussijuhi koha tekkides saame siis Teiega kiirelt ühendust võtta.

 

Oled sobiv kanditaat Taisto liinibussijuhiks, kui tunned end vastama järgmistele tingimustele:

- Sul on vähemalt 2-aastane töökogemus bussijuhina või kaugsõidu autojuhina ning on läbitud reisjateveo täiendkoolitus;

- Su Eesti keel on hea nagu esimene keel ja suhtled ka Vene keeles, täiendav keeleoskus tuleb ainult kasuks;

- Tervis on korras ja välimus hoolitsetud;

- Oled kohusetundlik ning suhtlemisaldis, räägid hea meelega iga kliendiga;

- Oled tuttav bussi tehnikaga, leiad vähemalt üles bussi mootori, saad hakkama prinivahetusega ja teel ei jää hätta ka rehvivahetusega, probleemi lahendamiseks ei karda kätt õliseks teha;

 

Kui tundud sobivat Taisto natuke kollaste liinibussijuhtide kollektiivi, siis täida allpool olevad lahtrid oma eelneva töökogemusega võimalikult konkreetselt ja saada meile oma andmed. Sobiva töökoha olemasolul võtame Teiega ühendust.

Reklaam bussidel

Taisto Liinid pakub võimalust reklaamida end meie kaugliinide autobusside sise- ja välispindadel. Taisto Liinidel on päevas keskmiselt 65 väljumist, suuremad läbitavad punktid on Tallinn, Tartu, Pärnu, Rakvere, Narva, Võru, Viljandi, Valga. Teie reklaami bussidel näevad peatustes pealetulevad reisijad, inimesed linnades, autojuhid maanteedel ning sisepinnal meiega sõitvad bussireisijad.

 

1. REKLAAMAUTOBUSS

buss3Üheks sõidukireklaami alaliigiks on lausreklaam sõiduk (Total bus). Sellisel sõidukil on reklaami all nii küljed, esi- ja tagaots, vajadusel ka katus. Lausreklaam sobib pikaajaliseks kampaaniaks. Sel juhul sõlmitakse reklaamileping vähemalt üheks aastaks, kuid samuti on võimalikud kuni viie aastased lepingud. Lausreklaam sõiduk on väga atraktiivne ja tõmbab endale palju tähelepanu. Sellel eesmärgil kaetakse sõidukikere vastava disaini järgi värviga ja vajalikud atribuudid kantakse kerele tavaliselt kõrgekvaliteediliste kleebistena või kaetakse sõiduk üleni kleebisega. Tänapäeva tehnoloogia võimaldab reklaamiga katta ka aknad nii, et see ei sega reisijaid. See suurejooneline kunstiteos võib edukalt olla pikaajalise imagoreklaami kampaania nurgakiviks.


Maksumus:

Bussi värvimine AS Taisto töökojas – 1700 eur

Reklaami eksponeerimistasu esimesel aastal – 125 eur kuus

Reklaami eksponeerimistasu igal järgneval aastal – 100 eur kuus

 

Busside värvimise, kujunduse ja kleepimise eest tuleb maksta ühes osas!        

Busside värvimisest võib loobuda, kui leiame kliendiga koostöös Taisto Liinide bussidest sellise sõiduki, mille värvilahendus kliendile sobib ja mida enam eraldi üle värvima ei pea, jääks üle vaid reklaamkleebised bussile kanda. Hetkel on pakkuda üleni valgeid ja kollaseid busse.

buss1 buss2

 

NB! Hinnad ei sisalda kujundustööd, kleebiste maksumust ja kleepimist. Klient võib valida selleks puhuks omapoolse tööde teostaja, samas vahendab teenust ka Taisto Liinid.

 

2. KLEEBISREKLAAM BUSSIDEL

Vaatamata mitmesugustele võimalustele reklaamiks sõidukitel, on siiski kõige levinumaks reklaampinnad piki ühissõiduki külgi. Seejuures kasutatakse spetsiaalseid ilmastikukindlaid materjale. Kleebisreklaame on võimalik paigutada bussi külgedele ja tahaosale.

 

Maksumus:

image001

Üks kleebis üheks kuuks, kui lepingu pikkuseks on kuni kolm kuud – 45 eur

Üks kleebis üheks kuuks, kui lepingu pikkuseks on üle kolme kuu – 30 eur

 

 

image003

Üks kleebis üheks kuuks, kui lepingu pikkuseks on kuni kolm kuud – 60 eur

Üks kleebis üheks kuuks, kui lepingu pikkuseks on üle kolme kuu – 45 eur

 

 

image005buss4

Üks kleebis üheks kuuks, kui lepingu pikkuseks on kuni kolm kuud – 95 eur

Üks kleebis üheks kuuks, kui lepingu pikkuseks on üle kolme kuu – 65 eur

 

NB! Hinnad ei sisalda kujundustööd, kleebiste maksumust ja kleepimist. Klient võib valida selleks puhuks omapoolse tööde teostaja, samas vahendab teenust ka Taisto Liinid.

 

3. SISEREKLAAM

Pakume võimalust reklaamida end busside sisemustes, kuhu on võimalik aknaklaasidele paigutada A5 või A4 suuruses kleebisreklaame (reklaam võib olla suunatud ainult salongi sisemusse või ka väljapoole).

 

Maksumus:

A5 suuruses reklaamide eksponeerimistasu 5 eur/tk kuus (minimaalne kogus 100 tk, ühte bussi kleebitakse 6 tk)

A4 suuruses reklaamide eksponeerimistasu 6 eur/tk kuus (minimaalne kogus 100 tk, ühte bussi kleebitakse 6 tk)

 

Busside istmete seljatugedele on võimalik paigutada ka oma reklaamiga peatoekatteid. Periood ja hind kokkuleppel.

buss5buss6

 

NB! Hind ei sisalda reklaam kujundust ja teostust. Klient võib valida selleks puhuks omapoolse tööde teostaja, samas vahendab teenust ka Taisto Liinid.

 

Kõikidele toodud hindadele lisandub käibemaks.

 

KONTAKT:

Tel: 5151882

E-Mail:

Tagasiside

Ettevõttest

taisto kaart2015

Taisto reisibussid on Eesti ja Euroopa teedel sõitnud alates 1993. aastast. 2001. aastal hakkasime teenindama Eesti linnadevahelisi kaugbussiliine. Saime bussireisijate hulgas kiiresti populaarseks oma ülisoodsate bussipiletite hindade ja kollaste liinibussidega.

 

Me soovime oma reisijatele teha bussisõidu võimalikult lihtsaks: soodsa hinnaga bussipiletid (suuremate Eesti linnade vahel algavad piletihinnad 1 eurost), mida on lihtne osta ette, samas tagame vabad istekohad ka viimase hetke bussireisijale. Meie bussides on tasuta Wifi, kliimaseade, paljudes bussides on WC ja 220V elektriseadmete laadimisvõimalus bussi keskosas, bussist on võimalik osta pudel vett (0,5L=1€), meie bussijuhid on kogenud ja oma töös paindlikud.

 

Me teenindame 11 erinevat bussiliini ligi neljakümne väljumisega päevas. Kuigi meie kodu on Lõuna-Eestis kaunite Võrumaa metsade vahel Antsla vallas, siis meie bussid sõidavad üle-Eesti. Kõige rohkem näeb meie liinibusse Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Paide, Valgas, Rakveres ja veel paljudes ilustes paikades Eestimaal. Meie ligi 25 liinibussijuhti teenindavad aastas üle 400 000 reisija.


 

 

 

Kontakt

Taisto Express OÜ
Kollino küla, Antsla vald
66405 Võrumaa

Taisto kliendiinfo telefonil: +372 515 1882 (tööpäeviti kell 9:00-17:00)
 
E-Mail:

idkaart2

perepilet3

1882

wifi